Zásuviek nie je nikdy dosť!
15.-.17.03.2023
To máte takto. Ste dvaja a keď potrebujete obaja šťavu pre ntb, tak vám jedna 12V zásuvka veľmi nepomôže. Tak sa rozhodnete, rovnako my, nechať zásuvky dorobiť. Tak sme ich nechali dorobiť rovno dve sady, jednu pod gauč na ntb a 220 a druhú, rovnakú sadu do kufra (napríklad na môj neexistujúci elektrobike).
Kedže bolo nutné auto v Adrii v Příbrami nechať, šli sme dvoma autami. S rozdielom asi hodiny. Zarobili sme, čo vám budem. Stretneme sa s Palim v cieli a hneď mu vravím, že Leo dostal kameň do predného skla… Paliho odpoveď? Ja tiež.
Leove okno sme nechali zalepiť za sympatických 500 CZK, zato na Swiftovi to bolo na výmenu a poistku. A čakalo sa… Lebo Japonec a naskladnené sklá nemajú.
Zásuvky…. sú super 😀
