Do KE cez DS
27.09.-01.10.2023
Taká pekná streda to mohla byť, ale my sme sa rozhodli zaradiť sa do davu ľudí, ktorí mali rovnaký nápad ako my. A tak sme si postáli na D1, s každým kto vyrazil z mesta na predĺžený víkend.

Do DS aka Dunajskej Stredy sme dorazili dorazili po 22.00. Pred kempom už stála slušná fronta, ale priamo pred vrátami nikto. Vyzeralo to, že všetci čakajú na ráno. Ale keďže to bola ešte doba, kedy sa do areálu dalo vojsť 24/ý, tak sme frontu tmavých karavanov obišli, zavolali si pána z nočnej služby, že by sme radi do vnútra.
Pán nemal najmenší problém, o to väčšie šomranie sme počuli za našimi chrbátmi, že sme sa predbehli a že bla bla bla…. Nemalo cenu vysvetľovať, že stačilo zavolať na číslo vyvesené na bráne.
Po nevyhnutej administratíve sme teda vošli a v nemom úžase zírali na preplnený kemp. Toľko áut sme tam ešte nikdy nevideli a hľadanie voľného miesta nám trvalo. No nakoniec sme si našli miestečko v tmavom kúte, pod stromami, a únavou sme padli do postele.
Ak sme v noci videli kemp preplnený, tak ráno sa už dalo hovoriť o kempe prepchatom, doslova prešpikovanom.
Na strávenie malého šoku sme deň začali ľahkými raňajkami, obliekli sa do „lázeňského“ outfitu a spustili program „rochnenie“. Voda bola už tradične parádna, ale tých ľudí! Tak tých bolo naozaj príliš mnoho. Ale z výrazov a odpočutých rozhovorov spolu-kúpačov bolo zrejmé, že to prekvapilo skoro každého. Ale nám to vo svetle toho, že to máme len na dnes, nevadilo. V noci bolo ale v bazénoch voľno 😀

A tak sme v piatok opäť všetko pobalili a nasmerovali sme si to do KE, kde náš program obsahoval voľby v sobotu…

A fandenie na MMM v nedeľu (a snažiť sa zahliadnuť kolegu a podporiť a dokonca aj tľapnúť sme si stihli).

V ten moment ako sme dofandili – štart a mierime domov so zastávkou v Podhradí, opäť so všetkými, ktorí sa vracajú z predĺženého víkendu.

