Potrebujeme sa ohriať

30.11.-03.12.2023

Všade len jesenné hmlisto a zima a my potrebujeme balzám! Berieme to nie len prstom po mape na Dunajskú Stredu. Ponáhľame za teplom 🙂 .

Vyšlo to. Je tu kľud – iba 8 posádok v celom kempe a povolené stánie je len v starej časti kempu pri letných sociálkach.

Odmenou sú nám prázdne bazény.

Jediná nepríjemnosť bol pán domáci – po oba večery ma totálne rozbil v žolíkoch… a to sa neodpúšťa. Že?