Oddychový MošMoš
09.-11.02.2024
Dlho, veľmi dlho sme nikam nevyrazili. Je tesne pred Veľkonočným pôstom. Tak premýšľame čo s tým? No….. dlho sme sa nerochnili! Challenge accepted 🙂
V piatok cez deň sme sa pobalili. Trochu prehnaný popis, keď stačí hodiť do tašky plavky a župany. A na poludnie sme už boli na ceste k Leovi, prehodili veci z kufra do kufra a sme na ceste.
Cesta nám ubiehala jedna radosť, až na Brno – rozširovanie mosta sa ťahá a ťahá. Akože ide podľa plánu, ale je to otravné a zakaždým tam stojíme.
S malou dušičkou sa blížime ku kempu a môžeme len dúfať, že nájdeme nejaké voľné miestečko a k nášmu veľkému prekvapeniu nachádzame kemp poloprázdny!Nakoniec sa ten kemp zaplnil, ale to nás už netrápilo.

Inak sa to ani nedá opísať – kúpanie bolo fajnové, spalo sa parádne. V aute sa ani Pali nebudí pred pol ôsmou. Občas sa nám kemp zdá byť predražený, ale je to blízko, s neobmedzeným vstupom a nemá to zmysel 🙂

Človek sa dvakrát vyspí a už musí domov, taká oštara…. ale cesta nám utečie ako nič ao piatej večer už sme doma vybalení, uprataní.

Fajne bolo!
