Zase je tu Veľká noc?
29.03.-06.04.2024
S odjazdom na sviatky sme si počkali až na piatkové ráno, nech sa úplne neuženieme. Mali sme teda dosť času poriadne sa zbaliť – na sviatky, na výlet, na termály a aj na voľby.
Ako každý rok, aj tentokrát sme si každý užili do sýta rodinné sviatky, nejaký ten home office, aby sme sa o to viac tešili na pokračujúci program – termály :D.


Do kempu sme dorazili po 22.00, ale služba nás ešte pustila a mohli sme si rovno nájsť miesto. Kemp je zrekonštruovaný a celkom fajnový. Parcely sú priestorné, voda na parcele. Sociálky dvoje, takže vždy po ruke, aj keď sa jedny práve upratujú. A keďže už je po sviatkoch, tak je kemp poloprázdny, lebo všetci sa vrátili naspäť do práce 🙂 . A tak tu poväčšinou už ostali len dôchodcovia z DE, AT, pár AT… a my.
Náš program bol diamterálne odlišný – termál, reštaurácia na večer. Termály jetrochu zbytočné spomínať…. samá voda… teplá. Tým sa nedá nič skaziť. Veľmi príjemne nás prekvapila reštaurácia. Pred pár rokmi sme tam už boli, ale dávali sme si len overenú klasiku, lenže teraz sme sa odviazali a po oba večery sme ochutnali ony tanier pre dvoch. Jeden v rámci tréningu rybací (a ten by som si teda dala kedykoľvek zas) a ďalší deň mäsový (rybací bol lepší :p).




A čo nám bolo odmenou za naše bohapusté obžerstvo???? V sobotu ráno otvorili stánok s nápisom Langoš! Chudák my. Museli sme.

Cestou domov sme si urobili zachádzku do Malaciek na druhé kolo prezidentských volieb, odvolili.
