Ďalší termálny pokus v lete

14.-16.06.2024

Pracujem za dvoch. Je piatok popoludní sedím v Leovi a makám za dvoch a pritom zadarmo. Na svojom ntb si pracujem ako sa sluší a patrí, najviac ale ešte šťuchám do Paliho ntb, lebo on síce tiež maká, ale ako vodič 😛

Celý víkend bol obsadený tak len na polovicu a aj bazény boli obsadené. My sme si tak ale taaaaaaak krásne oddýchli. Boli sme naozaj prekvapení, kam sa ľudia podeli.

Inak to nebolo nič prekvapivé – langoš bol čerstvý a fantastický a ostatné jedlo nevieme, lebo sme si výnimočne viezli vlastnú výrobu 🙂

A asi 2 kilometre od nás bol akýsi festival, ktorý našťastie prehlušil českú dychovku, ktorú hral klub dôchodcov na výlete 😀