Občas to dopadne inak
12.-14.07.2024
Aj sme sa zabalili, aj sme všetko do auta ponosili, aj biky už čakali na aute naložené…. Vykračujem si aj s pripraveným pitím, pozerám ako to Palimu ide ( a nie pod nohy). A šľapnem do diery po kríku pred vchodom, v členku to zapraští a je vymaľované.
Aj napriek tomu nasadáme a smerujeme na Boží dar, na obecné parkovisko, kde nie sme sami a je to tam fajne rovné. Napokon sa nás tam zišli 4 posádky.
Do Pivovaru Červený vlk sa nejak dopajdám. Jedlo je na jedničku a pivo ešte lepšie! Najviac mi chutil Střízlík a Palimu tradične pšenica 🙂 .



Ráno je nad slnko jasnejšie, že ja veru nikam nejdem a Pali si užije deň na biku sám. Ja ostávam strážiť parkovisko, ktoré sa ráno zaplnilo do posledného miesta a tak je tam čulý ruch a stále sa niečo deje.
Pali si dal cca 60 km v teréne kde zistil že „děděk“ už potrebuje nové brzdy ( predná prestala úplne brzdit ) samozrejme sa to zistilo pri zjazde. Navštívil ešte pivovar „Rýžovna“ – skvelé pivko a potom ešte chatu, kde sa natáčal seriál RAPL ( v báraku býval detektív Kuneš ). Inak prekrásna príroda a výhľady.
Po Paliho výlete sme ešte dali Ježíškovu stezku rašeliniskom, opäť návšteva pivovaru a ide sa spať. V nedeľu po raňajkách štartujeme a domov.







