Tajch po česky
26.-28.07.2024
Našli sme si malý, obecný kemp na tajchu. Aj keď kemp je trochu nadsadené pomenovanie. Bol to skôr stellplatz so záchodom.

Ale miesto to bolo pekné, rovné a z polovice zaplnené obytkami aj stanmi. Osadenstvo kempu bolo rôznorodé – od spevákov pri táboráku, po nemeckých turistov 🙂 Cez cestu bol aj hostinec, kde to teda vyzeralo príšerne, pivo bolo hrozné, ale kuchyňa teda prekvapila. Varili výborne! Jediná nepríjemnosť boli agresívne osy… to tie vysoké teploty, už im hrabalo.
Ráno sme vyrazili na biky. Cesty boli väčšinou asfalt a všade naokolo hustý les. A dokonca sme narazili aj na mestské slávnosti s hudbou, pivom a klobásou.






Užili sme si to!
