Babylon

02.-04.08.2024

Opäť sme v piatok nabalili Lea, dali naň biky a vydali sa do ATC Babylon. Kemp je celý úplne rovný, obkolesený chatkami, Tu a tam nejaké ohnisko, Pri recepcii občerstvenie, vonkajšia kuchynka plne vybavená a sociálky kruté retro. Vybavenie už kde čo pamätá, ale všetko je udržované a čisté. V kiosku už tradične neberú karty, pivo teda nic moc.

V sobotu je kemp skôr prázdny, ale asi sa nám to len zdá, pretože väčšina hostí je tu v chatkách. Kemperov tu nie je veľa. Taká zaujímavosť – sused si vozí v obytke dokonca papagája!

Ráno trávim hľadaním nového auta pre Roľníkov. Voľajaké dobré duše im ukradli ich Glucksmobila. Nachádzam a potvrdzujem si s Roľníkom, že to je ono. Bolo to šťastie a okamžite ho rezervujem. Auto je nie je ďaleko – v Chebe. Hneď v nedeľu sa naň pôjdeme pozrieť.

Biky nás vyviezli ( ako koho, nie celá osádka má elektrobike, Pali si to musel vyšlapať pekne po staru, ale Pali má kopce rád ) na Čerchov s výhľadom do nemecka. Hore bola rozhľadňa Kurzova věž a ešte stará barabizňa ako zázemie pre vojakov, ktorí tam na hraniciach slúžili. Ochutnávame mieste pivovary a vraciame sa do kempu. Kde nás čaká aj hudobné vystúpenie 😀

V nedeľu ráno rýchlo všetko zbalíme a ideme pozrieť auto…. záloha zaplatená a o týždeň sa preň vraciame.

https://www.autokempbabylon.cz