Zase ten MošMoš
Zase nastal čas po dlhej dobe vyrazit do termálu. Kedže Pali nastupuje do novej práce, tak sa nevie kedy bude mať zase volno.
Premýšľalo sa kam sa pojde na výber MošMoš, DS alebo Heďkó. Nakoniec vyhral MošMoš lebo Venuš chcela lángoš šajtoš 🙂 Na piatok sa zobrala dovolenka, takže sa vrážalo už vo štvrtok, počasie na cesta bolo príšerné pršo-snežilo, takže to trvalo dlhšie než obvykle. V MošMoši sme ale nevedeli kde prespíme, pretože recepcia už bude dávno zavretá keď tam dorazíme. Zistili sme že, sa dá úplne v pohode spať pred vjazdom do kempu. Pán nočný strážnik nám ešte ponúkol, že kľudne možeme použit WC a umyvárky v kempe, takže super.
Dali sme si pifko a šli spať. Ráno sa bleskovo presunuli do kempu, miesta bolo dosť. Nevýhoda tohto riešenia je, že sme zaplatili pokutu za včasný vjazd ( ofiko je od 13:00 ), ale zľava na ACSI kartičke 10% nám to zaplatila, takže pohoda.
A hurá do teplej vody a na lángoš.
MošMoš už z našeho webu poznáte, tak sa nemá zmysel popisovat bazény.
Nedeľa cesta domov. Fajne bolo.
