Duocontrol
25.10.2023
Možno som sa tu už o tom niekde zmienila… Ale medzi karavanistami a kempermi koluje taká historka, že kto nemenil plynovú bombu o tretej / štvrtej nad ránom, ten ešte nekempoval poriadne!
A nám sa to za prvú zimu stalo – 2x. A nebavilo nás to. A my chceme teplo vždy, bez kompromisov.
Preto sme sa okrem skúšky na tesnosť rozhodli rovno nechať namontovať aj Duocontrol.
A od tej doby – spinkáme ako v bavlnke. Skvelé to je. Asi ešte časom preskúmame možnosti nejakého ukazateľa do kabíny… ale o tom potom 🙂
